24 Kasım 2011 Perşembe

BURSALI BLOGERLER İŞ BAŞINDA


DAHA ÖNCEDE YAZMIŞTIM SON BULUŞMAMIZDA KARARLAR ALMIŞ ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞICAĞIMIZI BELİRTMİŞTİM TÜRKİYENİN TEK SPASTİK ÇOCUK HASTANESİNE ZİYARETE GİDİP ANNELERLE DOSTLUK KURUP ONLARLA FALİYETLER YAPICAZ ÖNCÜMÜZ SEVGİLİ ARKADAŞIMIZ ŞEHRİ BURSADAN ÇİĞDEM ARKADAŞIMIZIN POSTUNU AYNEN KOPYALIYARAK KATILMAK İSTEYEN DİĞER BLOGGER LARADA BURDAN DUYURMAK İSTİYORUM TARİH:17 ARALIK CUMARTESİ -YER BURSA AYTEN BOZKAYA SPASTİK ÇOCUK HASTANESİ

BURSA’DA BİR MUCİZELER MEKANI VAR BİLİYOR MUYDUNUZ.?

Bu güzel şehir nice mucizelere imza atan ve Ülkemizin bu alanda bu ekiple çalışan tek Spastik Çocuklar Hastanesi’ne ev sahipliği yapmakta. Bursalı Blog yazarları olarak bu yıl bizlerde bu kurum için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşündük.Oturup konuştuk.Kurum olarak parayla satın alınabilecek her türlü imkana sahip olduklarını tek ihtiyaçlarının sevgi,ilgi ve anlaşılmak olduğunu öğrendik.O’nların bu ihtiyaçlarının giderilmesinde bir nebzede olsa bir payımız olmasını istiyoruz.Bu amaçla Bursalı blog yazarları olarak kurum idaresi ve personelinin de katkılarıyla“ÖĞRETMEK VE MALZEMELER BİZDEN ÖRMEK SİZDEN”adı altında bir kampanya başlatmayı düşündük.İlk oturumu 17.Aralık.2011 cumartesi günü spastik çocuklarımız için erken yeni yıl kutlaması ve mekan süslemesi yaparak kalan vakitte de annelerimizle beraber artık tüm dünyada bir terapi yöntemi olarak benimsenen örgüyü hayata geçirmeyi planlıyoruz.Bu etkinliğe katılan arkadaşlarımız:


http://dilekkmutfakta.blogspot.com/

http://asortik.blogspot.com/

http://annemineli.blogspot.com/


http://sehribursadan.blogspot.com/

http://www.kurdelenakislari.com/

http://turkuazlale.blogspot.com/

http://kevserinpenceresi.blogspot.com/

http://nes-kayfee.blogspot.com/

http://incisi.blogspot.com/

http://aklimdangecenlermidemedusenler.blogspot.com/

http://hobiland.com/

http://www.gonuluncelezzetler.com/

http://sihirliparmaklarr.blogspot.com

7 yorum:

Tümay Öztürk dedi ki...

Gelme imkanım olsaydı kesinlikle gelirdim Zehra anne! Harika bir ş yapıyorsunuz. Buradan da birşeyler yapmak gerekirse lütfen yine paylaşın.

Unknown dedi ki...

Bal ablam inşallah denk gelirde o gün aranızda olabilirim.Bu postu senden kopyalayıp yayınlıycam iznin
le öpüyorum.

EZGİLİ TARİFLER dedi ki...

öğretmenler gününüz kutlu olsun.sevgiler.

Tazekahve dedi ki...

Ne güzel bir amaçla organize oluyorsunuz.Çok tebrikler ve Allah razı olsun :) Bursa da olsaydık dedik biz de ;)) Sevgiler :)

Hülya dedi ki...

Ablacım keşke Bursada olsaydım gelirdim kesinlikle, ama olurda başka bişeyler gerekirse lütfen duyuru yapın. Sevgiler,

Gülsüm Güven Tuncer dedi ki...

Bu etkinliğe kesinlikle katılmak istiyorum. Sizlerden ayrıntılarla ilgili haber bekliyeceğim. Etkinlik öncesi hazırlıklar, nerede buluşulacağı, size nasıl ulaşabileceğim konusunda beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

MELTEMCE dedi ki...

Merhaba,
Duyurunuzu yeni gördük. Ne kadar güzel bir etkinlik bu. aranızda olabilmeyi isterdik. Bir sonraki etkinliklerde görüşebilmek dileğiyle.
Sevgiler,
Meltem & Melike
www.sihirlidokunuslarr.blogspot.com